سالن عقد شرق تهران سالن عقد روف گاردن در شرق تهران محضر عقد روف گاردن شرق تهران

شب بسته شدن عقد عروس و داماد می تواند یکی از مهمترین شب های زندگی هر فردی به حساب رود. شبی که عشق بین خانم و آقا به بهره می رسد و پیوند بین آن دو بسته می شود تا سالیان سال در کنار یکدیگر به زندگی در کنار هم ادامه دهند.

به همین دلیل است که در این شب می بایست همه چیز با دقت و ظرافت تمام پیش رود. چه بسا این مراسم در هوای آزاد و منظره ای بی نظیر برگزار شود تا خاطرات، زیبایی و جلوه این شب تا سالیان سال در خاطر همه باقی بماند.

بله برون در روف گاردن

برقراری عقد بین عروس و داماد مراسم خاص خود را دارد که می بایست این مراحل طی شود. یکی از این موارد مراسم بله برون می باشد که خانواده داماد و عروس با یکدیگر بعد از طی مراسمات اولیه، اولین قدم جدی برای عقد بین دو شخص را بر میدارند. طی این مراسم، شرایط مختلفی بررسی می شود، از وضعیت شغلی مرد تا میزان شیربها و مهریه، در این مراسم تعیین می شود.

در نهایت در صورتی که دو خانواده به توافق برسند، این مرحله با شنیدن کلمه “بله” از زبان خانم، همراه می شود که باعث شادی و خوشحالی طرفین خواهد شد. این مراسم ممکن است در خانه انجام شود و یا بعد از توافقات اولیه به صورت نمادین در سالن عقد نیز برگزار شود. حال برای جذابیت و خاطره انگیز کردن این شب بسیار مهم، چه بهتر که مراسم بله برون در روف گاردن مجموعه ایما عقد برگزار شود تا فضای باز و ویو جذاب، به جذابیت این شب بیافزاید.

مراسم عقد در روف گاردن

در صورتی که مراسم بله برون و سایر مراحل مقدماتی دیگر پشت سر گذاشته شده باشد نوبت به مراسم عقد می رسد. لحظه ای بسیار مهم که زن و مرد به یکدیگر محرم می شود و پیمان زندگی مشترک خود را می بندند. مراسم  عقد در روف گاردن و همچنین تشریفات در روف گاردن به این منظور است که سفره عقد در فضای باز، بالای ساختمان بر روی سقف و یا بالکن چیده می شود و تمامی مراحل عقد از پذیرایی تا … در فضای باز انجام می شود.

دفتر عقد ایما و سالن شیک متعلق به این مجموعه، در شرق تهران با افتخار تمامی تشریفات در روف گاردن را انجام می دهد تا مراسم عقد و ازدواج آسان عروس و داماد به شگفت انگیز ترین طریق ممکن برگزار شده و شبی بیادماندنی را در خاطر حاضرین در مجلس فراهم آورد.

این مجموعه با دارا بودن سالن عقد همراه با شام، می تواند از مهمانان عزیز عروس و داماد پذیرایی کامل را به انجام برساند. مجموعه عقد ایما با دارا بودن سالن عقد روف گاردن در شرق تهران و داشتن سالن عقد vip آماده خدمت رسانی به زوجین گرامی می باشد.