009 - سالن عقد روف گاردن شرق تهران

شب ازدواج را می توان یکی از شب های به یاد ماندنی هر فردی قلمداد کرد. در این شب، عروس و داماد به همراه خانوادشان غرق در خوشحالی می شوند و به سمت خوشبختی قدم بر می دارند.

شیوه برگزاری این شب بسیار مهم، باید به گونه ای باشد، که نشانگر این اهمیت این پیوند آسمانی باشد. برگزاری مراسم عقد اگرچه عموما در سالن های سربسته مجلل برگزار می شود، اما برگزاری این مراسم در سالن عقد روف گاردن می تواند جذابیت این شب رویایی را دو چندان کند.

سالن عقد ایما، واقع در تهران خیابان دماوند ، بعد از چهارراه خاقانی، نبش خیابان سعید عرب می باشد و آماده برگزاری جشن ها و مراسم های عقد و عروسی در روف گاردن موجود در این مجموعه می باشد. این مجموعه یکی از مجهزترین و مجلل ترین سالن های عقد روف گاردن در شرق تهران را داراست و آماده پذیرایی از خانواده های عروس و داماد می باشد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و سفارش وقت سالن عقد روف گاردن در شرق تهران و محله دماوند با شماره سالن عقد ایما تماس حاصل فرمائید و یا به آدرس ذکر شده مراجعه کنید:

001 - سالن عقد روف گاردن شرق تهران تلفن های تماس: ۰۲۱۷۷۴۰۰۴۰۳۰۹۱۲۱۷۵۹۳۱۶

002 - سالن عقد روف گاردن شرق تهران آدرس جهت مراجعه حضوری: تهران خیابان دماوند ، بعد از چهارراه خاقانی، نبش خیابان سعید عرب